המלחמה בין הכתבת לכאורה - טלי חרותי סובר לבין עורכת הדין – ד"ר שני רופא.


המלחמה בין הכתבת לכאורה - טלי חרותי סובר לבין עורכת הדין – ד"ר שני רופא.

סיבוב 2

עדכון מיום ה 18.09.2019
1. כנגד הכתבת הוגש כתב תביעה על 300,000 ש"ח.
2. נשלח מכתב למועצת העיתונות לשלילת רישיון העיתונאי שהיא מחזיקה, וכי במידת הצורך תוגש גם עתירה מנהלית בנושא.

והנה, נכון להיום 07.10.2019, פרסמה טלי חרותי (הכתבת לכאורה) כתבה  נוספת ובה מסלפת את החלטת ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין, מפרה צו שיפוטי, יוצרת סמכות חדשה לועדה להערכת תארים, כותבת כל אשר עולה בראשה, ובניגוד להחלטות שיפוטיות, כמו גם בניגוד לנבחן ע"י בג"צ, קרי ממשיכה בדרכה הפוגענית והדורסנית, ואף פונה לאילו ואחרים - מטרידה אותם, משקרת ומאימת אליהם.

וכרקע כללי, להלן אחת הדוגמאות במי מדובר:
https://bit.ly/2VtCeyB


זכרו, יקוב הדין את ההר !!!! 
ברישא הדברים אציין כי אין בכוונתי לנהל את ההליך המשפטי במרשתת, ולמרות זאת, ומכיוון שזאת דרכה של הכתבת - לכאורה, אומר בקצרה כך:

לפני ימים בודדים, כנגד הכתבת, הוגש כתב תביעה בגין לשון הרע, רדיפה, הפרה חקוקה, הוצאת דיבה, רשלנות, הטעיה, בזיון בית המשפט, לרבות פגיעה ע"פ חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, ועוד.

בנוסף, בגין הכתבה שפורסמה ביום ה 07.10.2019, יוגש מיד לאחר יום כיפור תלונה נוספת לוועדת האתיקה של איגוד העיתונאים, כמו גם תביעה נוספת בגין לשון הרע, כמו גם מרמה, סילוף עובדות, מצג שווא, הטעיה ועוד.
ולגופם של הדברים, בשנת 2015 התנהל הליך משפטי בין החתומה מטה לבין הכתבת, בעניין טענתה של הכתבת כי החתומה מטה מחזיקה בתואר ד"ר שאינו כדין, ובסיום ההליך, ומעבר לעובדה כי טענתה הינה טענת בדים, נסגר התיק בהסכם פשרה, וכי סוגיית התואר לא עלתה לדיון של ממש הבוחן את העובדות.
למען הסר ספק, החתומה מטה הציגה אישורים מטעם משרד החינוך כי התואר בו היא מתהדרת כדת וכדין, ואף לימים, במסגרת מומחיותה בתיק אחר, ולאחר שבחן את מכלול העובדות לעומקן, קבע כבוד השופט יאיר דלוגין (יוני 2016 - חודשים בודדים לאחר הסכם הפשרה), כי בעניין הטענות המופנות למישור התארים - לא מצאתי כי הוכח לפניי שהתארים שקיבלה המומחית (שני רופא) גם בתחום הבלתי רלוונטי הנ"ל לתיק דנא (תחום המשפט) הנם בלתי חוקיים; עוד המשיך ואמר כי ודאי לא הוכח כי המומחית ידעה מראש שיש פגם כלשהו בתארים שקיבלה (פגם כאמור לא הוכח) או כי התנהלותה הייתה לקויה מבחינה זו או אחרת.
והנה, חלפו להם שנים, ונפשה של הכתבת לא נחה, ולפני מספר ימים שלחה הכתבת הודעה ללשכת עורכי הדין ובה נכתב כך: "הי נעמה, לא דוקטור ולא נעלים......איך אתם מציגים דוקטור מזויף......".
בתאריך ה 14.09.2019, יום שבת על מנת להפריע ולהרוס את שלוות השבת - שלחה הכתבת (לכאורה) מייל לחתומה מטה ובו נכתב: "על פי החלטה מספר פרסומת / 15/16 שהתפרסמה בגיליון אתיקה מקצועית מספר 65 ביום 8/5/17 נקבע כי במצב בו התואר האקדמי ניתן ממוסד שאינו מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה,  על עורך הדין לפנות למועצה להשכלה גבוהה בבקשה לשקילות התואר. האם יש  בידייך אישור כזה?"
בתשובתי לכך אומר כי כאמור, התואר בו החתומה מטה מתהדרת כאמור הינו מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוה, ומשכך, מדובר בניסיון הטעיה נוסף של הגברת חירותי.
עוד אציין כי אישור אודות כך הוגש כבר בשנת 2015 לבית המשפט הנכבד, כמו גם הוצגו בפני לשכת עורכי הדין -  קרי אין כל חדש גם בעניין לעיל מעבר למסע רדיפה אחר החתומה מטה.
עוד הוסיפה ושאלה הכתבת (לכאורה) – "אנא התייחסי גם לעובדה שטענת כי התואר שלך הוא מקליפורניה – אשמח לקבל כל אישור לקיומו של המוסד הזה, ולהיותו מאושר על ידי גורם כל שהוא בארץ או בעולם? כמו גם אנא התייחסי להזהרה שפרסם משרד החינוך מפני התארים מן המוסד בחרסון? "
אציין כי גם תשובות לשאלות אלו כבר ניתנו בשנת 2015, קרי לפני 4 שנים, וכי כאמור, נפשה של הכתבת לא תשקוט לעולם, קרי כאמור, מסע רדיפה חסר פשרות!
משכך, כאמור, הוגשה תביעה כנגד הכתבת/עיתונאית חירותי, לרבות בקשה לשלילת רישיונה ככתבת, כמו גם הפסקת עבודתה לאלתר בעיתון הארץ ודמרקר.
הגב' חירותי, ביקשת מלחמה – קיבלת, והפעם יקוב הדין את ההר, וככל שתכתבי עוד שקרים, כך אפעל כנגדך בדרכים משפטיות - שוב ושוב !
ובנימה אישית - ויעידו חבריי הרבים, התואר לא עושה את האדם – ההפך הוא הנכון, האינטליגנציה, האנושיות, החמלה, הרצון לעזור בכל שעות היום והלילה, לצד אהבת האדם, הם אלו שעושים את התואר, ומשכך, אמשיך בדרכי באין מפריע, ואזובי הקיר – כמו גם עשבים שוטים לא יטרידו את מנוחתי.
כפי שכתבתי בפייסבוק, חוזרת על דבריי - כמלות השיר – "כמו עמוד ענן, כך תלך לפני העדר תבין הכל, תדע, לא תאמר מילה אחת......כמו שביל החלב שחוצה את השמיים אתה הולך ישר.... משהו בך יאמר לך המשך" !!! (יוני רכטר ועלי מוהר)
ובמילותיי - אני כאן בשבילכם - כך היה וכך יהיה, ובטח שטלי חירותי סופר לא תגרום לי לשנות את דרכי ודעתי !
ד"ר שני רופא, עו"ד
משפט וטכנולוגיה, מחשבים ואינטרנט, דיני משפחה ומשפט מסחרי.
Mobile:  052-3078833
Direct:  03-908-0934
Fax:     03-908-0939


תגובות

 1. כל מילה חצובה בסלע , וכן ד"ר שני רופא כל חברייך מחזקים את דברייך.
  רק תבקשי ואשמח לסייע.

  השבמחק
  תשובות
  1. שני, לכי בדרך הישר, הדרך שלך. מי שמגיע לעשות טוב נשאר על אותה דרך ומסלק מכשולים שמגיעים.

   מחק
  2. מאמר מעניין .
   נקודות למחשבה - הוא כתוב כמו תצהיר ולא לכולם יש סבלנות לקרוא חומר שהוא רק עובדות.
   בהצלחה

   מחק
 2. שני המשיכי את פעילותך הענפה את דוגמה לכולנו. מחזקת את ידך

  השבמחק
 3. שני, המשיכי בדרכך המיוחדת והמכבדת. את דוגמא לכולנו. בהצלחה

  השבמחק
 4. כח כך חבל להכפיש.
  לא עדיף לפרגן ולרןמם?

  השבמחק
  תשובות
  1. שאלה מעניינת, בשלב זה לא אכתוב את דעתי בנושא, מבטיחה כי ימים יוכיחו את צדקתי.
   עוד בעניין זה מפנה למבול התגובות ההועדות אותן קיבלתי בעמוד הפייסבוק שלי. להלן הקישור:
   https://bit.ly/2ktFbRP

   מחק
 5. שני המון הצלחה את חזקה ומי ששם לך מכשולים בדרך צריך להבין במי הוא נלחם

  השבמחק
 6. וכרקע כללי, להלן אחת הדוגמאות במי מדובר:

  https://bit.ly/2VtCeyB

  השבמחק

פרסום תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

הרוחות שוב מתלהטות לקראת אפשרות של בחירות